SIETE09

post pocity

Obrázok používateľa Boris Lilov
St, 07. 10. 09 - 21:08 ad SIETE09 | Boris Lilov

boli to filmy z festivalu Azyl a z nejakej letnej školy v Hradci Králové

Obrázok používateľa hal
St, 07. 10. 09 - 18:51 ad SIETE09 | hal

nebola som na sietach, ale ak to prezentoval ondra, tak to boli asi vitazne filmy zo zebra poetry festivalu. tie najdes tu:

 

http://www.literaturwerkstatt.org/index.php?id=636

 

 

Obrázok používateľa Boris Lilov
Št, 08. 10. 09 - 10:02 ad SIETE09 | Boris Lilov

nie sú tam všetky, čo boli na sieťach, lebo nie všetky boli z Azylu

ale určite tam niektoré nájdeš, len ich treba hľadať, lebo boli vyberané zo starších ročníkov /2005-2007/ a tých filmov je na tej stránke pomerne veľa

 

ak nezabudnem, vypýtam a pridám sem názvy vybraných filmov zo Sietí

Obrázok používateľa andrej
St, 07. 10. 09 - 15:25 ad SIETE09 | andrej

inak neviete niekto kde by sa dali skuknut tie amaterske filmy, co tam davali? niektore stoja za to pozriet si viackrat..

Obrázok používateľa andrej
St, 07. 10. 09 - 15:25 ad SIETE09 | andrej

no mne bolo fajn.. dobre sa mi citalo, dobre sa mi pocuvalo, mocfajn program.. :) pri borisovej poviedke som si so znamymi pripadal separatisticky buransky kedze sme sa rehotali na plne kolo, ale verim, ze ho to neurazilo..

 

a okrem toho najviac zaujali dandan, buddeus s dominikom a cesky blok (okrem assa, ktory si to posral, takze pomlcim o tom, ze cital klasicky dobre :D)

 

jo a konecne som videl urana nazivo.. priklincovalo ma :)

Obrázok používateľa dazda
Ne, 27. 09. 09 - 20:28 ad SIETE09 | dazda

unava, ale pozitivne - starostlivost organizatorov o telesnu a dusevnu pohodu, dost priestoru, z novych [rozumej mnou dosial nevidenych] zaujali buddeus [vysostne rorysmi], andrej nejaky, z videnych ma plus dandan za pomalsi prejav a boris kompletne. od salome som ocakavala ohnivejsiu sou, od cestovatela rozletnejsiu [pretoze to sluboval jeden z organizatorov] - ale prijemne. negativa neviem v tejto chvili zaobalit do vtipnych bonmotov.

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.