not_poetry

1 hlas

Na prečítanie tejto básne je nutné sa zaregistrovať.

 

Prihlasovacie meno* (napíšte meno, ktorým sa budete prihlasovať):

Email (musí obsahovať platnú emailovú adresu):

Napíšte heslo*:

Napíšte heslo* opäť (zopakujte heslo pre kontrolu):

Si básnik? (ochrana proti spamu) áno/nie

 

- Registrácia je zadarmo a bez ďalších poplatkov

*Položky označené hviezdičkou sú povinné

 

Všeobecné podmienky používania tejto básne a jej pravidlá

 

A. Obsah


I.   Zákaz vpisovania vulgarizmov, neslušných či pohoršujúcich výrazov.
II.   Zákaz rasizmu a osočovania iných čitateľov básne platí pre každého a bez výnimky.
III.   Cenzúra vybraných slov a názvov slúži na udržanie čistoty príspevkov v básni a jej obchádzanie je zakázané.
IV.   Reklama na vlastné básne je možná len po dohode s autorom a musí byť udelený súhlas pre jej zobrazenie. Reklamy bez súhlasu autora sú zakázané. Pod pojmom reklama sa nepovažujú hostingy metonymií alebo metafor, ďalej verše súvisiace s obsahom básne ako doplňujúca informácia.
V.   Reklama na básne podobného zamerania ako je táto je zakázaná. Zakázané je aj umiestniť odkaz na báseň, ktorá reklamu na takú báseň obsahuje.
VI.   Každý čitateľ je povinný nahlásiť nefunkčné download linky, a pridať aj chybovú hlášku prípadne dôvod nahlásenia. Nahlasovanie funkčných download linkov je zakázané.
VII.   Príspevky obsahujúce SPAM sú zakázané. SPAM = nevyžiadaná správa. Medzi spam je považovaný príspevok nesúvisiaci s básňou, jednoslovné verše a pod.
VIII.   Po prijatí súkromnej správy, ktorá obsahuje nevhodný materiál, reklamu na inú báseň podobného zamerania alebo iné porušenie pravidiel ste povinní nahlásiť autorovi intertextovým odkazom.
IX.   Ak príspevok porušuje pravidlá ste povinní ho nahlásiť autorovi hlasným prečítaním intertextového odkazu a dopísať aj verš v čom báseň porušuje.
X.   Registráciou súhlasíte s prijímaním reklamných veršov. Ak si neželáte dostávať verše od nás, v profile si odškrtnite notifikáciu veršom.

B. Príspevok


I.   Pod pojmom príspevok rozumieme obsahovú správu, pripísanú ktorýmkoľvek členom klubu do príslušnej sekcie v rámci básne. Táto správa môže obsahovať metaforu, metonymiu, personifikáciu alebo aj synekdochu.
II.   Príspevok do básne vkladáme s rozmyslom a uvážením. Musí spĺňať všetky pravidlá uvedené v podmienkach využívania básne.
III.   Príspevok musí byť vložený do príslušného verša a slohy. Pred vložením sa vždy presvedčte či už daný verš s rovnakým obsahom neexistuje
IV.   Predmet príspevku musí vystihovať obsah verša a pravidlá slohy, do ktorej príspevok vkladáte.
V.   Odkazy smerujúce na stiahnuteľný význam musia byť vložené v tagoch [ code ] [ /code].Pri písaní príspevku je tag označený obrázkom s mriežkou #. K obsahu na stiahnutie je povinný aj popis významu obsahujúci čo najviac informácií o ňom.
VI.   Odkazy na básne rozširujúce informácie vkladáme do príspevku tak ako sú. Odkaz musí obsahovať na začiatku ISBN alebo ISSN aby čitateľ rozoznal odkaz.
VII.   Obrazy vkladáme do tagov [ img ] [ /img ] alebo tak ako sú podľa bodu B VI. Pri písaní obrazu je tag označený obrázkom s fotografiou. Do sloh s XXX obsahom je zakázané vkladať obrázky do tagov [ img ] [ /img ].
VIII.   Za svoj verš plne zodpovedáte a máte povinnosť aktualizovať ho v prípade potreby.
IX.   Vkladanie vlastného významu (vlastný upload) je povolené v neobmedzenom množstve.Vkladanie významu získaného z iného zdroja (skopírovanie intertextových odkazov) je obmedzené v množstve 3 odkazy na deň v jednej slohe.
X.   Je zakázané používať intertextové odkazy zo slovenských a českých básní podobného zamerania. Kopírovanie intertextový odkazov je povolené len z nezakázanych krajín a iba v tom prípade, že neobsahujú odkaz na zdroj ani v názve ani v obsahu.
XI.   Vkladanie reklamných odkazov alebo iné formy reklamy na básne podobného zamerania do archívov je zakázané.
XII.    Slohy typu „megaverš“, teda slohy vytvorené pre hromadenie obsahu podobného typu je zakázané. Povolenie sa udeľuje špeciálne a to autorom.

C
. Trestový sadzobník.


I.   Porušenie pravidiel v bodoch A.V , B.XI , C.I , C.II , C.V ,   : Permanentný zákaz prístupu = vylúčenie.
II.   Porušenie pravidiel v ostatných bodoch : Zákaz prístupu alebo zákaz odosielania príspevkov na 7 dni.
III.     Opakované porušovanie pravidiel môže viesť k permanentnému zákazu prístupu (vylúčeniu).


Súhlasím s pravidlami

Obrázok používateľa trolejbus
Št, 18. 04. 13 - 12:14 ad not_poetry | trolejbus

lepšie by bolo, ak by to bolo aj (ne)funkčné, nie len simulácia

Obrázok používateľa James Juyce
St, 17. 04. 13 - 22:48 ad not_poetry | James Juyce

nema to ziaden svih, je to mechanicka a predvidatelna doplnovacka bez dalsej roviny alebo aspon vtipu

Obrázok používateľa a.libertine
Ut, 16. 04. 13 - 02:12 ad not_poetry | a.libertine

ale to použivanie slova autor vytvára logické nezrovnalosti niekde: "Reklama na vlastné básne je možná len po dohode s autorom "   ?

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.