konverzácie.

0 hlasov

ja by som chcel, aby si išiel do väzenia, mal by som kamaráta väzňa. si hlavne veľmi jednoduchý chlapec. hej, hej, si aj pekný. len keby si nebol jebnutý. rozhoduješ sa na základe mince. už chápeš, prečo nikdy nebudeš jak mukatado? netopiere majú inú vlnovú dĺžku ako my, ťažké pochopiť. to lebo nie si Nemec, si obyčajný Slovan. latex je 50% polyester a 50% polyuretán, toto keď nevieš si poľský žid.

seklo ťa v krížoch, sedíš ako postihnutý. otrasná príšera. znieš ako kresťanská pesnička. dávaš si naraz hinto, keré a oné v megatronickej dávke a natáčaš o tom malú, chorú reportáž. reality show mimo reality. keby neexistovali ľudia, pred ktorými potrebuješ vyzerať čestne, tak nič neriešiš čestne. máš len mozog a penis, žiadne city. tváriš sa, akoby si sa práve narodil. android. žiješ v backstagei popovej diskotéky. nechávaš si narásť ryšavú bradu, kvôli nej si chorý. tvoje srdce je mechanické, kovové, doňho sa zmestia len hmotné veci, žiadne abstraktné.

si náchylný k manickým záchvatom. raz si hádzal po ľuďoch trolov. max weber je tvoj milenec. nie si mi sokom. nepičuj mi, ty pedofil. fúkaš oškrabanú stenu a dúfaš, že je to piko. dostávaš sa do špeciálneho tranzu, kedy hrýzieš všetko naokolo, štekáš ako pes. môžeš zjesť kameru v televíznej súťaži a povedať, že to bol zámer.

nevieš si dotiahnuť pedál na bicykli, musí ti to urobiť tatko. podviažem ti vaječníky. argumenty ako dvanásť ročný chlapec. si známy tým, že sa nikdy nemýliš. choď sa najesť, si malátny. si romboid. piješ iba deriváty. to je problém tvojho obmedzeného videnia problematiky. moje obmedzené videnie problematiky mi vyhovuje. skús fajčiť nejaké determinanty. hlupáčik. strkám si prst do zadku, pritom si pozerám tvoje fotky z detstva.

nechceš robiť asistenta v homo štúdiu? 8eur za hodinu, ak sa vieš dobre predkláňať. to je málo. nezdanených. to je iná reč, daj im moje číslo a fotku anusu. vyžadujem od teba vzorku stolice. a moču. vyštím sa ti doma na koberec. vyštím sa do pohára, kde máš vodu, vypiješ to a povieš, že môže byť. spýtaš sa, či som si pred šťaním umýval predkožku, pretože si tam cítil nejaké bielkoviny.

máš pseudopredsudky. si pseudointelktuál. demečko. starý prašivý kaukliar. šmelinár. gombit. kokot. príživník. bohumil. cockney. šimpy. kazimír. hovniak. žebravý vandrák. máš päťdesiat kíl, tvoje telíčko by to nikdy nezvládlo. tvoje tlsté brucho zomrie po piatich minútach. idiot. píšeš tu eseje. hovno sprosté. hovoríš na všetko neviem. nebudem klamať len, aby si bol spokojný, ty babrák. tvrdíš, že všetci ľudia na svete majú radi veľké oči?

trepeš. zjedol si knižku, preto si taký múdry. herpetický pľuzgier v hrdle. aký máš problém s mojim návrhom, ty primitív? taký, že je od teba. stretávať sa už nemusíme. ani zdraviť sa už nemusíme, keď reaguješ jak ženská. lepšie žena ako hajzel. povedz mi to normálne, nie ako čurák. čiže odpoveď neviem je čurácka, keď neviem? si čistá irónia. si ilúzia dokonalosti. impulzívna reakcia. krásne formulované vety si schovaj. si hypochonder, a to ťa núti celé tri dni žiť zdravo. grcal by si z nevinnosti. ľudomil. krvilačný hmyz. číňan. flaneláčik.

máš suché lakte. nemám na teba čas, už ma nikdy neotravuj. operuješ krvácajúcu ženu, mohla by zomrieť? przním susedovu dvanásť ročnú dcéru, a ty? my tu riešime vážne veci, našli sme na sídlisku malého moriaka zraneného, sme v pohotovosti. dohodnem sa s tebou a neprídem, bez toho, aby som ti dal vedieť.

vieš premýšľať génius? pýtaš sa ma v poslednej dobe strašné banality, www.google.com. povedal si mi kopu vecí, čo som nevedel, si láskavý. kokotko neser ma hneď z rána, choď hľadať do mesta parkovanie a nepýtaj sa ma na ulice, čo som starosta? zabudol som, že sa ťa nemám pýtať, dám to rovno do googleu. presne tak, ono mi to aj tak samé príde na mail, lebo ja som vlastne google.

špina koktavá. masový hrb. tri krát si musíš vyhoniť, aby si začal rozmýšľať. degeš. blázon. debilko. najhoršia tvár. demo. si celý vymyslený. dostaneš bodačku nožom do ľadvín. si kus frajera. patetická sračka. psycho ventilácia. nemôžeš za to, že máš stále štrnásť rokov. gameboy. si skurvene nostalgický. som ironicky rád, že tvoje choré sny sú mojím osudom. si ten, čo sa chodí s dievčatami iba rozprávať. robíš múdre rozhodnutia ako dioklecían. hodím ťa divým psom. somelier. keby si netrepal. keby si nebol gay. pochop, že naša kuchyňa má veľkú hodnotu, preto sú pokrmy z nej drahé, leprechant. čo robíš? myslím na teba. neúspešný riešiteľ. vakeruješ jak kóň. kradneš mi slangy? čaká ťa boží súd!

máš depresie. zostávajú ti ešte dve hodiny plakania nad tvojim smutným osudom. všetci ťa vysmejú a budú po tebe hádzať bon pari, budeš ich chytať do úst a zároveň plakať. máš zakusnutú tvár. chýba ti análnosť, aby si neznel ako zamilovaná pesnička. žiadna ženská ťa nebaví ako osoba. jebneš si zlatú ranu. si rýchly ako najlepší internet v Severnej Kórei, ovládaný zvetraným satelitom. máš desaťbitové sny. rybie filé s paštétou. nosíš binokulár v pravom vrecku a orlie pierko v ľavom, píšeš ním stenografické záznamy. špinavček. zlomím ti kolená, potom už sa nikdy nebudeš chcieť pozerať. jebnutý jazvečík. huňatý kokršpaniel. nemáš peniaze, sex a musíš sa učiť cez prázdniny. tak s tým niečo rob, rob zombie. zhni aj so svojimi šedivými bokombradami a paranoickým dvojníkom vo vlastnej nude.

miluješ moje vtipy, bez nich by tvoje poviedky mali nula komentov a tri prečítania. vyhľadávaš moju spoločnosť, lebo keď si so mnou, tak máš pocit, že tvoj smutný život ma zrazu zmysel. máš jemnú klúčnu kosť ako dievčina. otvoril si si konzervu šprotov a teraz máš mastnú hubu. myslíš si, že si z bratstva mačacej packy? nemyslím, dokonca to popieram. ale ja si to myslím. ja si myslím, že žereš šproty každý deň a z toho si taký jednoduchý. dal by som ti pokutu 40 eur. máš predispozície proti workoholizmu. si detektív, ktorý nič nevie, všetko si domyslí. si americký muzikál, veľa lásky, drbnutých pesničiek a postavičiek. ty grcáš? máš s tým nejaký problém? aj zvuk môže byť smutný alebo veselý, napríklad durove alebo molove harmónie, chápeš hlupáčik?

nosom budeš pichať ľudí do oka. spíš? neviem, opýtaj sa môjho tela. biomorfín. senilná kurva. mal by si si odpustiť takéto reči.

 

...

za spoluautorstvo ďakujem marcelkovi k.

Obrázok používateľa hal
St, 18. 11. 09 - 15:58 ad konverzácie. | hal

mne to pripomenulo mechanickeho pomaranca trocha.. akurat, ze v mechanickom je este nadovazok perfektne originalne premakany rusky slang.. ale - celkovo - ocenujem jednotlive prvky - dokopy to bolo snad az prilis zhustene a uplynulo do stratena -  skoda...

Obrázok používateľa James Juyce
Ut, 17. 11. 09 - 22:35 ad konverzácie. | James Juyce

vzdy pri takychto veciach hrozi, ze dobre napady zaniknu v zaplave pozerskych, prvoplanovych a lacnych obskurnosti, toto je tiez ten pripad, ale ocenujem ten drajv a nasadenie (a mozno aj odvahu), na niektorych miestach som sa bavil

Obrázok používateľa ericek
So, 14. 11. 09 - 14:00 ad konverzácie. | ericek

je to experiment... dialog zasadeny do monologovej formy...

Obrázok používateľa dazda
Pi, 13. 11. 09 - 22:45 ad konverzácie. | dazda

brainstorming?

nejak nenachadzam znaky poviedky [co by nemusela byt chyba]

ak si pocul niekedy o stopani husi kvoli foie grass - tak citim sa ako ta hus, predzgana, nasilu

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.