Členov SC PEN požiadali o aktualizáciu údajov

0 hlasov

sc pen

Na fb stránke magazínu Kloaka vyniesli pred týždňom dvaja bývalí členovia SC PEN, Mirka Ábelová a Kamil Zbruž, verejne vyhlásenie o svojom odchode z klubu.

 

sc pen2

 

Väčšina ľudí však nemusí mať žiaden dôvod čítať komentáre a fb statusy niektorých magazínov. Z tohto dôvodu boli členova SC PEN požiadaní o aktualizáciu zoznamu svojich členov na webovej stránke klubu, aby zbytočne nedochádzalo k nedorozumeniam a šíreniu dezinformácií.

 

Okrem pomerene pomalej aktualizácie údajov je webová stránka SC PEN nedostatočne prispôsobená súčasným marketingovým stratégiam: namiesto toho, aby sa zaviedol dobrovoľný newsletter aký má napríklad jetotak.sk, alebo a4.sk, jej členovia preposielajú svoje články formou nevyžiadaných mailov ľuďom s ktorými nikdy neboli ani v elektronickom kontakte.

 

sc pen mail

 

Podobné, aj keď nie až natoľko zvrátené spamové praktiky, využívajú aj iné literárne inštitúcie – tie sa na rozdiel od SC PEN spoliehajú na svoju vnútornú databázu mail kontaktov. Na ich webovej stránke tiež nenájdeme možnosť dobrovoľného odberu informácií formou newsletterov.

 

lit klub

So, 02. 08. 14 - 11:10 ad Členov SC PEN požiadali o aktualizáciu údajov | uran

 vidno, že okrem farebných myslí a podmaniveho jazyka, maju krásni ľudia od pera i svoje malé i veľke problémi, smiech, zradu, faloš i riziko, úplne ako aj my ostatní :-)

Poslať nový komentár

Obsah tohto poľa je súkromný a nebude verejne zobrazený.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.